سافت ری نیاز روز

فروشنده های برتر سایت بر اساس مجموع پورسانت سفارشات در یک ماه اخیر

کيميا هاست ...
مسابقه بازاریابی محصول

با خرید یکدستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان - لوکس، ساده! اما قدرتمند مبلغ 500000ریال پاداش بگیرید .
شناسایی مشترکین ورودی و شناختن آنها و چیزی که آنها می خواهند، می تواند به یک بازاریابی تاثیر گذار کمک کند، شما هم امروز به جمع کسب و کارهای موفقی بپیوندید که در ابتدای ورود مشتری و انتهای خرید، شماره تماس مشتریان خود را درخواست می کنند تا بتوانند مشتریان را از رسیدن کالاهای جدید و یا تخفیفات فصلی مطلع سازند.جهت خرید به ادرس ذیل مراجعه نمائید.
http://www.softreyniazerooz.ir/product.aspx?p_id=299


جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

 به سایت سافت ری نیاز روز( softreyniazerooz  ) سایت تبلیغات و كسب و كار الكترونیك و تجارت حرفه ای در اینترنت خوش آمدید.
«تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.»
سایت سافت ری نیاز روز تجمع بازاریاب های حرفه ای و یک بازار مجازی بزرگ می باشد که در آن روزانه محصولاتی ویژه، خرید و فروش می شود. بنابراین شما می توانید در سایت سافت ری نیاز روز به خرید یا فروش و یا بازاریابی محصولات گوناگون بپردازید. سافت ری نیاز روز برای شما و در خدمت شماست.

ایستگاه آگهی سافت ری نیاز روز امکانی فراهم آورده است که آگهی های شما به هزاران کاربر اینترنت نمایش داده شود.

اگر قصد کسب درآمد از اینترنت دارید بخش بازاریابی سافت ری نیاز روز انتخاب مناسبی برای شماست.

اگر فروشنده هستید مشتریهای خود را از طریق سافت ری نیاز روز پیدا کنید.


کسب درآمد و بازاریابی اینترنتی برای محصولات موجود در سافت ری نیاز روز مشتری پیدا کنید و از این راه پورسانت دریافت کنید. روش تبلیغ محصولات موجود در سایت سافت ری نیاز روز ساده است. کافی است همین الان در بخش بازاریابی ثبت نام کنید.

فروشنده، فروشندگان، فروش محصول آیا در فکر یافتن مشتری برای محصولات خود هستید؟ آیا محصولات متنوع دارید؟ اگر محصولاتی دارید که خودتان تولید کننده آنها هستید یا مجوز فروش آنها را دارید در بخش فروشندگان ثبت نام کنید.