سافت ری

فعالسازی حساب در سافت ری علاوه بر رایگان بودن پاداش نقدی نیز به همراه دارد ! ، فقط کافیست شماره تلفن همراه و ایمیل خود را تائید نمائید .


برای فعالسازی حساب و بهره مندی از همه امکانات یو تجارت به صفحه فعالسازی مراجعه و کدهای فعالسازی را که برای شما ارسال شده است را وارد نمائید .

پس از ثبت نام در سافت ری برای دسترسی به بخشهای مختلفی از جمله بخش معرفی محصول (کالا ، فایل ، ... ) نیاز به فعالسازی حساب می باشد .

چنانچه موفق به فعالسازی نشدید راهنمای زیر را مطالعه نمائید .

در صورتی که عضو نیستید و قبلا درسافت ری ثبت نام نکرده اید!؟ ثبت نام کنید
و در صورتی که عضو هستید ، روی ورود کلیک نموده و نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمائید
و چنانچه نام کاربری و یا کلمه عبور یا ایمیل خود را فراموش نموده اید روی گزینه رمز عبورم را فراموش کرده ام کلیک نمائید و در صفحه باز شده :: ارسال اطلاعات محرمانه به ایمیل یا تلفن همراه :: فرم را به طریق زیر تکمیل نمایید :
ایمیل یا شماره تلفن همراه خود را در کادر مربوط وارد و کد امنیتی را نیز داخل کادر مربوطه وارد نمائید (درصورتی که کد امنیتی ناخواناست روی تازه سازی کلیک نمایید تا کد امنیتی دیگری دریافت نمائید) و روی دکمه ارسال کلیک کنید تا نام کاربری و کلمه عبور برای شما ایمیل یا پیامک شود .
با نام کاربری و کلمه عبور وارد پنل کاربری خود شده و روی نام خود که در ضلع بالا و راست صفحه قرار دارد کلیک کنید ، پنجره ای باز می شود در پنجره باز شده روی فعالسازی کلیک نمائید ، صفحه فعالسازی باز می شود ،
مطمئن شوید ایمیل و شماره تلفن همراه خود را به صورت دقیق در پروفایل خود وارد کرده باشید.
اگر درست وارد نموده اید یک کد تایید به ایمیل شما ارسال شده است. آن کد را در صفحه فعالسازی و در فیلد مربوطه ( کد تایید ایمیل : ) وارد کنید و دکمه ارسال را کلیک کنید تا صحت ایمیل شما تایید شود.

توجه داشته باشید که کد به صورت لاتین و بدون کاراکتر اضافه ارسال شود .

چنانچه ایمیل فعالسازی را در اینباکس ایمیل خود مشاهده نمیکنید ! بخش اسپم ایمیل خود را نیز بررسی بفرمائید و در صورتی که ایمیل فعالسازی در پوشه اسپم بود روی not spam یاهرزنامه نیست کلیک نمائید تا ایمیلهای اطلاع رسانی بعدی را در اینباکس ایمیل خود دریافت نمائید .
و چنانچه هنوز کد تایید ایمیل را دریافت نکرده اید در کادر مربوطه روی واژه اینجا را کلیک کنید تا مشخصات بار دیگر برای شما ارسال شود و مراحل فوق را طی نمائید .

حال در صفحه فعالسازی به سراغ تایید صحت شماره تلفن همراه می رویم . لازم هست با خط خود که در سافت ری وارد نموده اید کد فعالسازی را به سامانه فعالسازی سافت ری نیاز روز پیامک کنید .
مثال : با خط 09000000000 عدد 0000 را به شماره 30007546434343 ارسال کنید .

توجه داشته باشید که کدها به صورت لاتین و بدون کاراکتر اضافه ارسال شوند .

سپس چند لحظه بعد، دکمه مربوطه (دریافت نتیجه) را کلیک کنید ،
اگر کد را بدون کاراکتر اضافه و به صورت لاتین و صحیح ارسال نموده باشید و پیامک به سامانه رسیده باشد پس از کلیک روی دکمه (دریافت نتیجه) شماره تلفن همراه شما تائید خواهد شد .

پس از طی مراحل مذکور حساب شما فعال و مبلغ پاداش عضویت به حساب شما و مبلغ پاداش جذب به حساب معرف شما افزوده خواهد شد ، شما نیز میتوانید از طریق لینکهای اختصاصی خود اقدام به جذب عضو نمائید .

سرنوشت مرموز پسرک نمکین در هاله ای ابهام

نویسنده:
1 مهر 93 ساعت 10:41
سرنوشت مرموز پسرک نمکین در هاله ای ابهام
به گزارش راگانیوز، باور کردنی نیست 14 ماه پیش بود وقتی خانواده مشهدی در سفر به تهران برای زیارت به حرم حضرت عبدالعظیم (ع) شهرری رفتند با سرنوشت غم‌انگیزی روبه‌رو شدند.

گم‌شدن پسرک 5/3 ساله انتظار سختی را به چشمان بارانی مادر و دل تکیده پدر نشاند. یک سال و دو ماه گذشته اما هنوز اثری از ابوالقاسم نیست. در این مدت ثانیه‌ها چه سخت می‌گذرد و آغوش مادر دلتنگ پسرک نمکین است. آن‌ها 20 سال انتظار کشیدند تا پسری فضای خاموش خانه‌شان را گرم کند اما حالا دلشان با صدای زنگ خانه یا تلفن می‌لرزد. شاید خبری از گمشده کوچکشان باشد.
یک مسافرت بود از مشهد به تهران و حالا پدر و مادر «ابوالقاسم» دیگر به شهرشان بازنگشتند و در پی ردی از دلبندشان هستند.
15 تیرماه سال گذشته بود که مادر ابوالقاسم با همسرش تماس گرفت و با گریه گفت: ابوالقاسم در حرم حضرت عبدالعظیم گم‌شده و اثری از او نیست. با شنیدن این خبر پدر دلنگران خود را به کلانتری 172 شهرری رساند و با پریشانی گفت: برای کاری به همراه خانواده‌‌ام به تهران آمدیم و تصمیم گرفتیم برای زیارت به حرم حضرت عبدالعظیم(ع) برویم. من برای کاری همسر و دو پسرم را تنها گذاشتم که ساعت 2 متوجه گم‌شدن پسرم شدم.
با اظهارات پدر اندوهگین ردیابی پسربچه گم‌شده در دستور کار بازپرس شعبه 7 دادسرای شهرری قرار گرفت و وی دستور داد تیمی‌از پایگاه 9 پلیس آگاهی تهران وارد عمل شوند. کارآگاهان ابتدا به بازبینی فیلم دوربین مداربسته در محل گم‌شدن پسربچه پرداختند اما در این مرحله به بن‌بست خوردند چرا که تنها یک دوربین در آن محدوده بود و به دلیل چرخشی بودن آن کارآگاهان نتوانستند ابوالقاسم را شناسایی کنند.
مادر دلنگران با چشمانی اشکبار آخرین بار دور از شوهرش نزد کودکانش بود اما وقتی پیش روی افسر بازجو ایستاد، گفت: سه روز پیش هم پسرکم گم شد اما خیلی زود او را پیدا کردیم زیرا او خیلی زرنگ و باهوش است و خودش همان موقع نزد مأموران رفته اما این بار…
وی ادامه داد: چند روز پیش که در چادرمان به همراه دو پسرم نشسته بودیم زن و مرد جوانی هم حضور داشتند آن‌ها می‌گفتند از بم به تهران و شهرری آمده‌‌اند. آن زن می‌گفت: حسرت به دنیا آوردن بچه‌ای را دارد. او را درک می‌کردم چرا که خدا پس از 20 سال به ما یک پسر داد که روز تولد امام رضا 8/8/88 به دنیا آمد و پس از آن پسر دیگرم 1/1/91 قدم در این دنیا گذاشت.
این مادر آشفته ادامه داد: گمان می‌کنم آن‌ها پسرم را دزدیده باشند اما خدا بهتر می‌داند. دلبندم کجاست و چه سرنوشتی دارد؟
با اظهارات این مادر و پدر غمگین بلافاصله تصاویر پسرگمشده به همراه دیگر مشخصات وی که یک بلوز و شلوار سرهمی‌کرم رنگ و کفشی به پا داشت در اختیار همه مراکز پلیس قرار داده شد تا در صورت به دست آمدن هرگونه اثری از ابوالقاسم بلافاصله در اختیار پایگاه نهم پلیس آگاهی قرار گیرد. با همه این اقدامات هیچ‌گونه اثری از این پسر کوچولو به دست نیامد و هـــمه شاخه‌ها به بن بست خورد. پدر ابوالقاسم در این باره به شوک گفت: یک سال از آن روز شوم می‌گذرد. روز و شب نداریم. هر لحظه منتظر خبری از پیدا شدن پسرمان هستیم. تاکنون به همه شهرستان‌ها سفر کردم بلکه خبری از پسرم بیابم اما به هیچ نتیجه‌ای نرسیدم.این پدر دلشکسته با بغض فروخورده ادامه داد: از سه ماه پیش به همراه خانواده‌ام ساکن تهران شدیم چرا که من هر هفته همسر و بچه‌ام را در مشهد می‌گذاشتم و به تهران می‌آمدم تا ردی از پسرم پیدا کنم اما همسرم دیگر طاقت نیاورد و می‌گوید پسرمان را در حضرت عبدالعظیم(ع) پیدا می‌کنیم.
با این‌که در اینجا غریبیم ولی امیدوارم خدا پسرمان را به ما برگرداند و بار دیگر لبخند را به چهره‌مان هدیه کند چرا که از روز گم‌شدن ابوالقاسم رنگ خوشی را ندیدیم و هر روز چشم انتظار پیدا کردن و در آغوش کشیدن او هستیم.
بنابر این گزارش، بازپرس شعبه هفتم دادسرای شهرری با تقاضای انتشار تصویر ابوالقاسم از کسانی که اطلاعاتی درباره وی دارند خواست با شماره 73948280 پایگاه نهم پلیس آگاهی، پلیس 110 یا با شماره 88500100 جویندگان عاطفه روزنامه ایران تماس بگیرند تا با بازگرداندن این بچه به آغوش خانواده‌اش پدر و مادری را از نگرانی درآورند.
سرنوشت مرموز پسرک نمکین در هاله ای ابهام
لطفا رای دهید (0 رای)
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (1 نظر)
مرتب سازی بر اساس:


سید مهدی مهمدی کد: 39

انشاا... که بزودی به آغوش گرم خانواده برگردد

1393/8/16


 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره سرنوشت مرموز پسرک نمکین در هاله ای ابهام نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: گمشده ، پیداشده ، جستجو ، غمگین ، اندوه ناک ، مژدگانی ، دستگیری ، پلیس ، اداره آگاهی ، کلانتری